/  Fashion   /  DUVETICA – FW21-22 COLLECTION

DUVETICA – FW21-22 COLLECTION

Z okazji Milan Fashion Week marka Duvetica zaprezentowała kolekcję FW21-22. Marka zachwyciła widzów nowym i nowoczesnym pokazem mody: Laser Show. To było jak siedzenie przy konsoli do gry wideo. Maskotki marki: Lisa i Davide miały na sobie odzież FW21-22. Tym pokazem ujawniła się prawdziwa osobowość Duvetica: zabawna i niewątpliwie niekonwencjonalna. W tym artykule można przeczytać wywiad, w którym założyciele marki opisują pochodzenie swojej pasji oraz estetykę kreacji:

Duvetica została założona w 2004 roku, a 18 maja 2018 roku została przejęta przez F&F, spółkę notowaną na giełdzie w Seulu, która od dawna działa w branży modowej na Dalekim Wschodzie. Od września 2019 Luca Piani przejął zarządzanie firmą jako CEO.

Jak zrodziła się wasza pasja do mody?

Pasja do mody rodzi się u nas z niepohamowanego pragnienia innowacji i zachwytu, z nieodłącznej potrzeby światła, kolorów i zaangażowania.

Jak definiujecie estetykę swoich kreacji?

Współczesny język, odwracalna estetyka, elementy materialne i metalowe efekty do dotykania i mieszania dla beztroskiego i ironicznego stylu.

Jak zdefiniowalibyście swoją markę w trzech słowach?

Digital Unexpected, Pozytywnie włoska, Colourful pop.

Jakie są wasze główne odniesienia i inspiracje?

Naszym głównym punktem odniesienia jest nasz zespół, do którego się zwracamy, który nas inspiruje, zadziwia, pozwala odkrywać wszechstronny świat, który obejmuje zarówno gry, jak i wyzwania wideo.

Jak poradziliście sobie z lockdownem na poziomie kreatywnym?

Zmierzyliśmy się z lockdownem, pracując nad naszym DNA i komunikując odporność i pozytywne nastawienie, które zawsze towarzyszyły Bel Paese. „Che sarà sarà”, zaśpiewaliśmy wszyscy razem.

Jaka jest przyszłość DUVETICA?

W przyszłości Duvetica są uśmiechy naszych bohaterów, międzynarodowej ekipy, która będzie rywalizować ze sobą za pomocą filmów i zipów.

Website:

https://www.duvetica.com/

Instagram:

https://www.instagram.com/duveticaofficial/

Leave a Comment

LA GALLERIA

The magazine for Italian Fashion & Design lovers.

 

CONTACT US

mail@lagalleria.pl

Pick a language: