/  Fashion   /  LAMÛRE

LAMÛRE

Beatrice Schleret prezentuje swoją markę:

Jak zrodziła się Twoja pasja do butów?

Moja pasja do butów zrodziła się jak byłam jeszcze dzieckiem. Pamiętam, że moja ukochana ciocia zawsze dawała mi wspaniałe balerinki, bardzo się cieszyłam, że otrzymywałam je w prezencie !! Kiedy dorosłam, nauczyłam się łączyć różne kolory, objętości i materiały, aby stworzyć mój od zawsze spokojny i elegancki look, nigdy nie szłam za przesadną modą, zawsze wolałam modę trwającą przez lata, ubrania szyte na miarę, wykonane z dobrych materiałów.

BEATRICE SCHLERET

Jak stawiałaś pierwsze kroki w tym sektorze?

Jestem architektem wnętrz projektując dla firmy rodzinnej kolekcje mebli, które urządziły najpiękniejsze rezydencje królewskie na Bliskim Wschodzie, wykorzystywałam drogocenne tkaniny i ozdoby, znajomość tych materiałów chciałam połączyć z pasją do butów tworząc tym samym markę obuwia Lamûre.

IMAGE FROM LAMÛRE

Co oznacza dla Ciebie bycie projektantką?

Oznacza to, że mogę wykorzystać swoją pasję i kreatywność w tworzeniu wyjątkowych produktów, prawdziwie jakościowych i przydatnych w codziennym życiu kobiet z całego świata.

Jakie są Twoje źródła inspiracji?

Inspiruję się wszystkim, co widzę, słyszę, oddycham w życiu codziennym, czy to z podróży, miejsc, filmów, doświadczeń.

Jakie materiały preferujesz w swoich kolekcjach?

Używam przede wszystkim szlachetnych materiałów i tkanin, jedwabi, brokatów, lamówek, lnu, czegoś wyjątkowego w panoramie luksusowego obuwia.

Trzy słowa opisujące Twoją markę.

Pasja

Kobiecość,

Rzemiosło.

Jaką historię chcesz opowiedzieć swoimi kreacjami?

Historię marzenia o stworzeniu naprawdę wygodnych butów bez poświęcania zmysłowości, która może zagwarantować kobietom inny i niepowtarzalny wybór, aby spełnić swoje marzenia.

IMAGE FROM LAMÛRE

Jaka jest najważniejsza rzecz, której się nauczyłaś?

Że tylko my jesteśmy autorami naszego przeznaczenia.

Nowe projekty lub pomysły, nad którymi pracujesz?

Dla nas zrównoważony rozwój produktu jest bardzo ważny, nasze opakowanie już takie jest, torby są wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej, a pudełko z tektury z recyklingu, teraz prowadzimy badania dla kolejnych kolekcji na materiałach zrównoważonych ekologicznie, przekształcając wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu.

Jak widzisz swoją przyszłość?

Dziś trudno jest przewidywać, biorąc pod uwagę sytuację na świecie, ale jestem pewna, że po tym kryzysie będziemy mieli ogromne możliwości.

IMAGES FROM LAMÛRE

Website:

https://lamureshoes.com/it/

Instagram:

https://www.instagram.com/lamureshoes/

LA GALLERIA

The magazine for Italian Fashion & Design lovers.

 

CONTACT US

mail@lagalleria.pl

Pick a language: