/  Fashion   /  MVP Wardrobe

MVP Wardrobe

Kiedy i w jaki sposób zrodziła się Wasza pasja do świata mody?

Zamiłowanie do mody zrodziło się z pasji założycielki marki Marii Vittorii do sektora, pasji, którą kultywowała od dziecka i którą wykorzystała od najmłodszych lat w pracy i przy wprowadzeniu na rynek własnej marki biżuterii.

Jak udało Wam się założyć markę?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Maria Vittoria narodziła się jako projektantka biżuterii, ale szybko stała się znaną influencerką, docenianą za stylizacje przez swoich followersów. Stamtąd zrodziła się jej druga praca. Była ona początkową siłą napędową marki, która została zaprojektowana i rozwinięta od razu jako całkowicie cyfrowy projekt. Sekret osiągniętego sukcesu z pewnością kryje się w tym oraz w wyjątkowości projektu.

Jakie są cechy charakterystyczne Waszych projektów?

Wszystkie ubrania, które umieszczamy w kolekcjach są zawsze bardzo “aktualne”, ale jednocześnie oferujemy ubrania, które pozostaną w garderobie każdej kobiety, która je nosi. Aktualne, ale ponadczasowe, dopracowane w każdym szczególe i nigdy nie banalne. Z pewnością długie, szerokie rękawy i poduszki na ramionach są powracającymi oraz charakterystycznymi detalami naszych ubrań.

Image from MVP Wardrobe

Skąd czerpiecie inspiracje?

Inspiracje czerpiemy głównie z garderoby Marii Vittorii, z próśb i pomysłów jej followersów oraz z sezonowych trendów.

Jak będzie wyglądać Wasza następna kolekcja?

Wypuszczamy linie ubrań co miesiąc. W kolejnym, jak zawsze będą wszystkie kategorie produktów: od sukienek, po odzież wierzchnią, koszule, spodnie, bluzy itd. Wszystkie ubrania dostępne już będą w kompletach. Będzie to idealna garderoba na jesień, również pod względem grubości materiałów, jak i kolorów. Będzie dużo zieleni, beżu i czerni.

Image from MVP Wardrobe

Jakieś nowe projekty lub pomysły nad którymi pracujecie?

Obecność marki w sklepach to nowość, ale zawsze będziemy dążyć do tego, by być jak najbardziej dostępnymi w sieci i w mediach społecznościowych. Tak jak poprzez projekt ambassadorsdigital, który zapoczątkowaliśmy w różnych krajach, w tym w Polsce. Wiele polskich influencerek z ogromną satysfakcją z nami współpracuje! Mamy również kilka świetnych współprac, ale nie możemy jeszcze niczego ujawnić.

Jakie są cechy charakterystyczne Waszej marki? Dlaczego wybrać właśnie Was?

Z pewnością wszystkie te, o których wspomnieliśmy przy wymienianiu cech naszej kolekcji. Kolejną naszą mocną stroną jest niewątpliwie zdolność reinterpretowania i odłączania znanych kategorii produktów od kanonicznych okazji użytkowania – bluza staje się niezwykle szykowna i można ją nosić zarówno wieczorem, jak i do pracy; krótka sukienka doskonale sprawdza się nawet w dzień w połączeniu z odpowiednim obuwiem tj. trampkami czy płaskimi botkami; natomiast dzięki nietypowym detalom i krojom dżins doskonale sprawdzi się na wieczorne wyjścia.

Instagram:

https://www.instagram.com/mvpwardrobe/

Website:

https://mvpwardrobe.com/?lang=pl

LA GALLERIA

The magazine for Italian Fashion & Design lovers.

 

CONTACT US

mail@lagalleria.pl

Pick a language: