/  Fashion   /  RORÒ ROMA

RORÒ ROMA

Rorò Roma powstała w 2017 roku z pomysłu Carli i Romany Mastrella, matki i córki o silnym i zdecydowanym stylu. Każda kreacja Rorò to wyjątkowy element, wykonany z wysokiej jakości tkanin i materiałów wyprodukowanych we Włoszech.

CARLA E ROMANA MASTRELLA

Jak zrodziła się wasza pasja do mody?

Carla: Moda to instynkt, który zawsze miałam, który dzięki Rorò nabrał ostatecznie konkretnej formy.

Romana: Miałam szczęście, że dorastałam w rodzinie twórców, artystów, miłośników sztuki i piękna. W związku z tym zawsze pasjonowałam się pięknem i wszystkimi przejawami, w jakich się pojawia, w tym modą.

Jak definiujecie estetykę waszych kreacji?

Linie toreb Rorò są proste i niezbędne. To, co czyni je rozpoznawalnymi, to materiały: bawełna, jedwab, aksamit, skóra, pasmanteria, łączone zawsze na różne sposoby. Za Rorò stoi również zobowiązanie do bardziej zrównoważonej mody. Dlatego często używamy resztek tkanin i materiałów, które w przeciwnym razie zostałyby utracone, aby umożliwić im dalsze życie.

IMAGE FROM RORÒ

Trzy słowa opisujące wasze kreacje.

Wyjątkowe,

Wyrafinowane,

Ponadczasowe.

Jakie są wasze inspiracje w życiu?

Nieustannie poszukujemy piękna. Inspiracja może pochodzić z jakiegoś przedmiotu, dzieła sztuki, podróży, czy spotkania. Często kierują nami same tkaniny, z którymi uwielbiamy eksperymentować z nowymi kombinacjami materiałów, wzorów i kolorów.

Jaką historię chcecie opowiedzieć waszymi kreacjami?

Wierzymy w ponadczasową ideę mody. Torby Rorò są wykonywane ręcznie z materiałów, które wybieramy osobiście i starannie. Nie interesuje nas podążanie za sezonowymi trendami, estetyką czy czasem. Nasza produkcja wymaga czasu, ale to powolność rzemiosła sprawia, że powstają wysokiej jakości torby, zaprojektowane z myślą o trwałości, które można przechowywać i przekazywać z pokolenia na pokolenie.

IMAGE FROM RORÒ

Jaka jest najważniejsza rzecz, której się nauczyłyście?

Najważniejsze jest skupienie się na pracy i bycie ciągłym, podtrzymując ciekawość i chęć uczenia się. Chcemy stworzyć coś autentycznego, nie rezygnując z naszej filozofii i pozostając wiernym naszym wartościom.

Nowe projekty lub pomysły, nad którymi pracujecie?

W maju uruchomiłyśmy nasz sklep internetowy, było to dla nas kluczowym wydarzeniem. Skupiamy się teraz na tworzeniu nowych modeli, ale na przyszłość nie stawiamy granic. Chcemy nadal tworzyć nowe rzeczy: torby, ubrania i dlaczego nie może artykuły wyposażenia.

Website:

https://www.roroofficialroma.com/?lang=en

Instagram:

https://www.instagram.com/roro__official/

LA GALLERIA

The magazine for Italian Fashion & Design lovers.

 

CONTACT US

mail@lagalleria.pl

Pick a language: