/  Fashion   /  VERONICA GAUTSCHI

VERONICA GAUTSCHI

VERONICA GAUTSCHI PRZEDSTAWIA SWOJĄ MARKĘ:

Jak zrodziła się Twoja pasja do mody?

Pasja do tworzenia pochodzi z rodziny i przechodzi między malarstwem, muzyką i sztuką we wszystkich jej twórczych formach. Od najmłodszych lat tworzyłam ubrania i akcesoria dla moich lalek, wykorzystując skrawki materiału mojej mamy i proste rękodzieło. Dorastając, kultywowałam tę pasję, studiując projektowanie i wierzę, że połączyłam w swojej marce rygor i geometryczne kształty typowe dla szwajcarskiego designu z eleganckim i ponadczasowym stylem mojego włoskiego pochodzenia.

Jak zdefiniowałabyś swój styl?

Liniowy, eteryczny i ponadczasowy styl.

IMAGE FROM VERONICA GAUTSCHI

Jaka jest Twoja filozofia?

Zrównoważona, wysoka jakość i ponadczasowa moda. Uważam, że moda to znacznie więcej niż tylko przedmioty, ale źródło inspiracji dla ludzi i pozytywnego spojrzenia w przyszłość.

Jakie są Twoje główne odniesienia i inspiracje?

Yves Saint Laurent, ale także ponadczasowy Giorgio Armani i współczesny JilSander.

IMAGE FROM VERONICA GAUTSCHI

Kiedy pracujesz nad projektem, od czego zaczynasz?

Zaczynam od siebie. Wierzę, że kiedy tworzymy coś, co sami chcielibyśmy nosić, to kreacja staje się konkretna. Następnie pozostawiam to moim klientom i osobom, które podążają za mną, aby ocenić, czy to dzieło można udostępniać. Dopiero wtedy staje się częścią projektu.

Jak poradziłaś sobie z lockdownem?

Odkrywając nowe kreatywne ścieżki i planując przyszłość marki poza czasem i sezonami. Tak naprawdę, pod koniec lockdownu zdecydowaliśmy się nie podążać już za sezonami, tylko pracować nad ponadczasowymi kolekcjami i dać się zainspirować obecną chwilą.

IMAGE FROM VERONICA GAUTSCHI

Nad czym w tej chwili pracujesz?

Coraz bardziej rozwijamy zaangażowanie marki w sprawy, które są nam bardzo bliskie. Między innymi zmiany klimatyczne i problem wylesiania. Aktywnie wspieramy OneTreePlanted, stowarzyszenie non-profit, które jest zaangażowane w sadzenie nowych drzew na najbardziej wylesionych obszarach na świecie. Osobiste zaangażowanie, które stało się fundamentem marki.

Jaki element decyduje o sukcesie marki?

Pasja, wytrwałość i odporność. Wiedząc, jak się dostosowywać, zmieniać i nieustannie odkrywać na nowo, nigdy nie tracąc swojej tożsamości.

Website:

https://www.veronicagautschi.com/

Instagram:

https://www.instagram.com/veronicagautschiofficial/

LA GALLERIA

The magazine for Italian Fashion & Design lovers.

 

CONTACT US

mail@lagalleria.pl

Pick a language: