/  Fashion   /  LUCEDEIMIEIOCCHI

LUCEDEIMIEIOCCHI

WYWIAD Z DANIELĄ GAROFALO, DYREKTOREM KREATYWNYM LUCEDEIMIEIOCCHI:

Jak powstała Twoja marka biżuterii?

Lucedeimieiocchi powstała z eleganckiej i wyrafinowanej historii miłosnej, która wiąże matkę z córką. Tę samą miłość przekładamy na naszą biżuterię, pasję, poświęcenie, przywiązanie, podziw. Nasze kreacje ubierają wszystkie kobiety, które opowiadają swoje historie, wzruszają się, marzą, radują się, uśmiechają, kochają, rozpromieniają się.

DANIELA GAROFALO – CREATIVE DIRECTOR DI LUCEDEIMIEIOCCHI

Co sprawia, że biżuteria jest niezwykła?


Jestem coraz bardziej przekonana, że biżuteria może i musi mieć potencjał narracyjny, treść, którą można udostępniać w oryginalnych formach.

Jaki jest wasz cel?

Celem jest bycie obecnym w niszowych sklepach jubilerskich, aby dać przestrzeń historii artefaktu.

Biżuteria, którą niedawno stworzyliście?

Niedawno w kolekcji wyszła biżuteria “Aurora”, kolczyki z 18-karatowego piaskowanego złota, perły, diamenty, wyobrażając sobie, że perła i piasek są częścią tego samego środowiska, nazwa jest inspirowana przez bardzo ważną osobę, która niedawno weszła do sfery moich najdroższych uczuć.

Jakie przesłanie niosą wasze kreacje? Jaką historię chcecie opowiedzieć swoją biżuterią?


Lucedeimieiocchi to młoda marka biżuterii, która skupiła się właśnie na emocjach i włoskim duchu, aby się wyróżniać. Już samo nazwanie marki uosabia esencję emocji: poprzez falistość kształtów naszych klejnotów chcemy inspirować i charakteryzować tych, którzy będą je nosić, czymś wyjątkowym. Wyjątkowość, która nas wyróżnia, wynika również z włoskiego charakteru naszych produktów: wszystko, co kręci się wokół lucedeimieiocchi, jest całkowicie Made in Italy, od opakowania, poprzez projekt i obróbkę, wspieramy tylko włoskie firmy i osoby. To z połączenia emocji i Made in Italy kształtują się nasze kreacje, od ponadczasowej i wyrafinowanej klasyki po najmodniejsze o innowacyjnym designie.

Jak widzisz waszą przyszłość?


Pasja, którą inwestuję w swoją pracę, badania, kreatywność, zaangażowanie, miłość, są niezbędnymi elementami do osiągnięcia wyznaczonych celów i patrzenia w przyszłość.

Website:

https://www.lucedeimieiocchi.com/

Instagram:

https://www.instagram.com/lucedeimieiocchi_jewels/

LA GALLERIA

The magazine for Italian Fashion & Design lovers.

 

CONTACT US

mail@lagalleria.pl

Pick a language: